HABERLER
  • Bayrak, bir ülkeyi, bir kurumu, bir örgütü veya bir topluluğu simgeleyen genelde kumaştan yapılan ve direğe asılan bir nesnedir. Bayraklar ilk yıllarda sadece sinyalleşmek için kullanılmıştır.

  • Bayrakçı; her ebatta kumaş üzerinde kamu kurum ve kuruluşlara ve özel şirketlere şahıslara; şirket bayrakları, masa bayrakları, makam bayrakları, kırlangıç bayraklar, flama, ülke bayrakları...

  • Firmamız bünyesinde isteğiniz doğrultusunda imalatını yaptığımız bayrak satış ürünlerinin; toptan ve parakende bayrak satışını gerçekleştirmekteyiz.

  • Yılların getirisi olan tecrübemiz ve kaliteli işçilik ile bayrak üretimi konusunda deneyimli ekibimiz ile Esen Bayrak olarak Türkiye'nin her bölgesine üretim yapmaktayız.

BAZI REFERANSLAR

Bayrak Nedir?

Bayrak, bir ülkeyi, bir kurumu, bir örgütü veya bir topluluğu simgeleyen genelde kumaştan yapılan ve direğe asılan bir nesnedir. Bayraklar ilk yıllarda sadece sinyalleşmek için kullanılmıştır.

Bayrak

Ülkelerin kendilerine bayrak belirlemesi ise, savaşlarda tarafların bir birlerini ayırt edebilmeleri için, Orta Çağ başlarında ortaya çıkan bir olgudur.
Kristof Kolomb zamanında, her geminin hangi ülkeye bağlı olduğunu gösterir bir bayrak taşıması zorunlu tutulmuştur ve bunun sonucunda, günümüzdeki bayrak sistemi ortaya çıkmıştır.

Ülkelerin kendilerini farklı nedenlerle ileri sürdükleri renklerden seçim yaparak kendisini tanıtmak amacı ile ilke edindikleri simgedir diyede adlandırabiliriz bayrağı.
Bayrak her ne kadar ülkeler için kullanılan bir simge durumunda olsada günümüzde; belirli bir topluluğun, firmaların, partilerin, devlet kurumlarının, ve buna benzer bir çok kuruluşun kendi bayrakları oluşmuştur.

Firmalar bayrağı, kendilerini simgeleyen bir sembol olarak kullanırken aynı zamanda reklam aracı olarakta kullanmaktadırlar.
Günümüzde yapılan araştırma sonuçlarına göre firmalar özellikle kendilerine kurumsal kimlik oluşturmak için; kurum bayrağının olması gerektiğinin sonucuna varmışlardır.

Bayrakta seçilen logo, renk, resim, simge genellikle, bayrağın bağlı bulunduğu ülke, kurum ve topluluk için; bir manevi özelliği vardır.
Örneğin ülkemizin bayrağı olan Türk Bayrağında; kırmızı kullanılmasının nedeni, kurtuluş savaşı sırasında şehitlerimizden akan kırmızı kanı, ay ve yıldız ise o gün şehitlerimizin kanının üzerine gölgesi düşen ve parıldayan ay ve yıldızı temsil etmektedir.

Bu nedenledir ki bayrakların yeri gönüllerde ayrı bir yer tutumaktadır. Firmamız üretim tesislerinde kurum bayrağı, ülke bayrağı, firma bayrağı ve parti bayrağı üretimi yapmakta satış ofislerinde ise toptan ve parakende satış yapmaktadır.
Firmamızda günümüzün teknolojisi ile işciliğimizi birleştirerek ürettiğimiz bayraklarda siz değerli müşterilerimiz için; en kaliteli en değerli ve en uygun bayrak üretim ve satışını yapmayı ilke edinmiş olarak, sizlere gururla daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyor bulunmaktayız.

Esen Bayrak, müşterilerinin istekleri doğrultusunda istenilen ebat ve ölçüde bayrak üretimi yapmaktayız.

Firmamız bünyesinde isteğiniz doğrultusunda imalatını yaptığımız bayrak satış ürünlerinin; toptan ve parakende bayrak satışını gerçekleştirmekteyiz.

Çok amaçlı olarak kullanılan Türk Bayrağı vatanımızı simgeleyen ulu bir semboldür.
Firmamız tarafından bayrak kanuna uygun ölçü ve şekillerde üretilen Türk Bayrağı'nın firmamız tarafından toptan ve parakende türk bayrağı satışı yapılmaktadır.
Bayrakçı; her ebatta kumaş üzerinde kamu kurum ve kuruluşlara ve özel şirketlere şahıslara; şirket bayrakları, masa bayrakları, makam bayrakları, kırlangıç bayraklar, flama, ülke bayrakları... takım bayrakları, seçim ve parti bayraklarını kendi bünyesinde üreten firmalara bayrakçı denir.

Bayrakçılık, son yıllarda artan talebe karşılık; sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Firmamız bayrakçılıkta artan bu talep doğrultusunda; hammadde den üretimine kadar bir çok alanda modern bir tesis ile müşterilerimize, en kaliteli ve kısa sürede hizmet etmeyi bir ilke haline getirmiştir.
Yılların getirisi olan tecrübemiz ve kaliteli işçilik ile bayrak üretimi konusunda deneyimli ekibimiz ile Esen Bayrak olarak Türkiye'nin her bölgesine üretim yapmaktayız.

Çağımız koşullarını en iyi kullanan bayrak firması olan Esen Bayrak, bayrak sektörde ki en hızlı bayrak üretimini yapan firma konumundadır.
Ekonomik fiyatlarımız her zaman sizin ve bizim için artı olmuştur.
Copyright © 1982-2012 Esen Bayrak Reklam Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti. Her Hakkı Saklıdır.Web Tasarım ve SEO: 3.Göz