HABERLER
  • Bayrak bir ülkenin bağımsızlığının simgeleyicisidir. Bayraklar bir ülkenin bağımsızlığını ve özgürlüğünü simgelerken, üzerindeki ifadelerde de kocaman bir tarihi barındırır....

  • Bayrak, bir ülkenin ya da kurumun ifadesini, amblemini, rengini ve şeklini taşıyan kumaş, kâğıt vb. cisimlerle oluşturulan genellikle bir direk ya da sopa üzerine dikili nesnelerin genel adıdır...

  • Firmamız bünyesinde isteğiniz doğrultusunda imalatını yaptığımız bayrak satış ürünlerinin; toptan ve parakende bayrak satışını gerçekleştirmekteyiz.

  • Yılların getirisi olan tecrübemiz ve kaliteli işçilik ile bayrak üretimi konusunda deneyimli ekibimiz ile Esen Bayrak olarak Türkiye'nin her bölgesine üretim yapmaktayız.

BAZI REFERANSLAR

Haberler / Bayrak

Bayrak bir ülkenin bağımsızlığının simgeleyicisidir. Bayraklar bir ülkenin bağımsızlığını ve özgürlüğünü simgelerken, üzerindeki ifadelerde de kocaman bir tarihi barındırır....

Bayrak bir ülkenin bağımsızlığının simgeleyicisidir. Bayraklar bir ülkenin bağımsızlığını ve özgürlüğünü simgelerken, üzerindeki ifadelerde de kocaman bir tarihi barındırır. Bu nedenle bayraklar çok önemlidirler. Her ülkenin kendisine özgü bir bayrağı vardır.

Bayrak yapan kimselere bayrakçı denir. Bayrakçılar bayrak üzerindeki önemli hesaplamalara ve formüllere dikkat ederek bayrağı yaparlar. Herkes bayrak yapmayı hakkı ile beceremez. Bu nedenle bayrak yapmak için detaylı ve doğru bilgilere sahip olmak gereklidir. Bir bayrak üzerinde birden çok hesaplama ve formül yer alabilir. Mesela, Türk Bayrağındaki ay ile yıldızın birbirine olan uzaklığı, yıldızın açısı, ayın yayı vb. detaylar bayrak ne boyutta olursa olsun eşit orantıdadırlar. Eğer bu orantı tutmazsa, Türk Bayrağı özelliğini taşımaz. Bir bayrağın bayrak olabilmesi için bütün kriterlerinin uyumlu olması gerekmektedir. Bu nedenle bayrak ölçülerine çok önem verilmelidir.

Her türlü bayrağın kaliteli bir şekilde imalatını yapan firmamız her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Bayrak imalatı konusunda ülkemizin en iyilerinden olan firmamız sizlere her zaman doğru ve etkili çözümler sunmaktadır. Hayatınızın her alanında ihtiyaç duyulan bayraklar kaliteli malzeme ve üründen üretilmelidir. Çünkü rengi solmuş, deforme olmuş ve kötü bir görünüme sahip olan bayraklar özelliğini yitirmiş demektir. Bu nedenle bayrağın en uzun dayanabilmesi için kaliteli ve iyi malzemeden yapılması gereklidir. Yıllardır en kaliteli malzemeleri kullanarak size çözümler sağlayan firmamız sizlere en kaliteli bayrakları en uygun fiyatlara sunuyor. Her zaman en iyi ürünleri bulabileceğiniz firmamız yıllardır sizlere en iyi bayrakları imal ediyor.

Her türlü bayrak üretimi, imali ve satımı ile ülkemizin öncülerinden olan firmamız istediğiniz bütün kriterlere uygun bayrak yapmaktadır. Yıllardır sizlere en iyi hizmetleri sunan firmamız bayrak satışı konusunda da ülkemizde en iyiler arasında yer almaktadır. Her türlü bayrağı istediğiniz standartlarda sipariş verip kısa bir süre içersinde satın alabilirsiniz. Böylece her zaman ihtiyacınız olan kolay çözüme ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bayraklar firmalar için de büyük önem taşır. Her firmanın kendi amblemini taşıyan bayrağı vardır. Böylece firma önüne asılarak firmanın yerinin belirlenmesinde yardımcı olur.

Bir bayrağın kaliteli olması, şirketin de kalitesini ifade eder bu nedenle bayrağınız ne kadar kaliteli olursa, şirket profiliniz o kadar sağlam görünür. Bayrak her ne kadar önemsiz gibi görünse de oldukça önemli bir nesnedir. Çünkü üzerindeki simgeler büyük önem taşır. Bu nedenle bayrak satın alırken çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmanızın imajını etkilemede önemli bir rol oynadığı için bayrak çok önemli bir faktördür.

Her zaman kaliteye önem veren biri olduysanız, kesinlikle firmamızı tercih etmelisiniz. Yıllardır kaliteli hizmeti ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız sayesinde kesinlikle yaptığınız alışverişten pişman olmayacaksınız.

Sizde en iyi hizmetten faydalanmak için, bir an önce istediğiniz bayrak siparişini veriniz. En kaliteli bayrakçıları ve tecrübeli ekibi ile isteklerinizin tam anlamıyla ifadesini sizlere sunan firmamız sayesinde memnun kalmamanız imkânsız!

Siz de hiç zaman kaybetmeden bir an önce beğendiğiniz modelin siparişini vererek, en kısa sürede istediğiniz boyutta ve sayıda bayrağa sahip olabilirsiniz. Her zaman geniş seçim yelpazesi ve kaliteli hizmeti ile sizlere en iyiyi sunan firmamız bu konuda sizleri temin ediyor. Kesinlikle en kaliteli malzemelerle üretilen bayraklar kısa süre içersinde uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Hemen siparişinizi vererek, en kısa sürede istediğiniz bayrağın imalatını hemen başlatıp, sahip olabilirsiniz. Yapım aşamasından teslimine kadar firmamız güvencesi ile yapılan bayraklar her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmak amacıyla yapılmaktadır.

Esen Bayrak olarak, müşterilerinin istekleri doğrultusunda istenilen ebat ve ölçüde bayrak üretimi yapmaktayız.

Firmamız bünyesinde isteğiniz doğrultusunda imalatını yaptığımız bayrak satış ürünlerinin; toptan ve parakende bayrak satışını gerçekleştirmekteyiz.

Çok amaçlı olarak kullanılan Türk Bayrağı vatanımızı simgeleyen ulu bir semboldür.
Firmamız tarafından bayrak kanuna uygun ölçü ve şekillerde üretilen Türk Bayrağı'nın firmamız tarafından toptan ve parakende türk bayrağı satışı yapılmaktadır.
Bayrakçı; her ebatta kumaş üzerinde kamu kurum ve kuruluşlara ve özel şirketlere şahıslara; şirket bayrakları, masa bayrakları, makam bayrakları, kırlangıç bayraklar, flama, ülke bayrakları... takım bayrakları, seçim ve parti bayraklarını kendi bünyesinde üreten firmalara bayrakçı denir.

Bayrakçılık, son yıllarda artan talebe karşılık; sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Firmamız bayrakçılıkta artan bu talep doğrultusunda; hammadde den üretimine kadar bir çok alanda modern bir tesis ile müşterilerimize, en kaliteli ve kısa sürede hizmet etmeyi bir ilke haline getirmiştir.
Yılların getirisi olan tecrübemiz ve kaliteli işçilik ile bayrak üretimi konusunda deneyimli ekibimiz ile Esen Bayrak olarak Türkiye'nin her bölgesine üretim yapmaktayız.

Çağımız koşullarını en iyi kullanan bayrak firması olan Esen Bayrak, bayrak sektörde ki en hızlı bayrak üretimini yapan firma konumundadır.
Ekonomik fiyatlarımız her zaman sizin ve bizim için artı olmuştur.
Copyright © 1982-2012 Esen Bayrak Reklam Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti. Her Hakkı Saklıdır.Web Tasarım: 3.Göz