HABERLER
  • Bayrak bir ülkenin bağımsızlığının simgeleyicisidir. Bayraklar bir ülkenin bağımsızlığını ve özgürlüğünü simgelerken, üzerindeki ifadelerde de kocaman bir tarihi barındırır....

  • Bayrak, bir ülkenin ya da kurumun ifadesini, amblemini, rengini ve şeklini taşıyan kumaş, kâğıt vb. cisimlerle oluşturulan genellikle bir direk ya da sopa üzerine dikili nesnelerin genel adıdır...

  • Firmamız bünyesinde isteğiniz doğrultusunda imalatını yaptığımız bayrak satış ürünlerinin; toptan ve parakende bayrak satışını gerçekleştirmekteyiz.

  • Yılların getirisi olan tecrübemiz ve kaliteli işçilik ile bayrak üretimi konusunda deneyimli ekibimiz ile Esen Bayrak olarak Türkiye'nin her bölgesine üretim yapmaktayız.

BAZI REFERANSLAR

Haberler / Bayrakçı

Bayrak, bir ülkenin ya da kurumun ifadesini, amblemini, rengini ve şeklini taşıyan kumaş, kâğıt vb. cisimlerle oluşturulan genellikle bir direk ya da sopa üzerine dikili nesnelerin genel adıdır...

Bayrak, bir ülkenin ya da kurumun ifadesini, amblemini, rengini ve şeklini taşıyan kumaş, kâğıt vb. cisimlerle oluşturulan genellikle bir direk ya da sopa üzerine dikili nesnelerin genel adıdır. Tek başına bir önem taşımayan kumaş vb. cisimler bir bayrak şeklini alınca çok büyük önem arz eder. Bayrak, bir ülkenin bağımsızlık, özgürlük ve benliğini yansıtan bir simgedir. Her ülkenin kendine özgü ifadeleri içeren bir bayrağı vardır. Her ülkenin bayrağı, ülkenin simgeleyicisidir.

Bayraklar ülkeler için önemli bir öğedir. Ayrıca firmaların da simgeleyicisidir. Bir bayrak ne kadar büyük ve ihtişamlı olursa o kadar gösterişli ve güzel görünür. Bayraklar uzun bir direk üzerine dikili olduğu için uzaktan firmanın bulunduğu yerin daha kolay görünmesini sağlarlar. Yani aynı zamanda yer belirleyici özelliğe sahiptir.

Her firmanın, kurumun ve kuruluşun kendine has bir amblemi vardır. Bu amblem firmanın ifadesidir. Bu ifade bir kumaş üzerine yansıtılarak firmanın bayrağını oluşturur.  Bir barak ne kadar ihtişamlı olursa, firma o kadar çok dikkat çeker. Bu da firmayı diğerlerinden ayrıcalıklı kılar.

Bir bayrak oluştururken dikkat edilmesi gereken çok önemli hususlar vardır. Bayrak ölçüleri oldukça hassastır. Bu ölçüler bayrağın tam ifade edilebilmesi için önemlidir. Mesela, bizim bayrağımızın hassas ölçüleri vardır. Bu ölçüler birçok matematik formülü kullanılarak özel hesaplamalar sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle bayrak imalatı oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle bayrak imalatının profesyonel firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Bu işlemler bayrağın belirli standartlarını bozmamak adına işinin ustası kişilerce yapılması zorunludur.  Böylece her zaman en kaliteli çözümlere ulaşarak en doğru sonuçlar ortaya çıkar.

Bir bayrak yapımında en önemli nokta bayrakçı kaliteli olmalıdır. Bir bayrakçının iyi olması demek sonucun her zaman en mükemmel olması demektir. Böylece oldukça kaliteli ve doğru sonuçlara ulaşabiliriz. Her zaman en iyi sonuçları sizlere sağlayabilecek kaliteli bir bayrakçı ile emekleriniz ve paranız asla boşa gitmez.

Her bütçeye uygun her model bayrağın en kaliteli biçimde yapılması ve size ulaştırılması konunda en kaliteli hizmeti yıllardır size sunan firmamız bayrak satışı konusunda da ülkemiz de en iyi firmalar arasındadır. Birçok modelin hazırlanarak bayrak haline getirilmesi konusunda her zaman en iyiler arasında olan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Yıllardır bayrak imalatında ve satışında en iyi firmalar arasında yer alan firmamız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Uzman ve profesyonel ekibi ile her türlü ürün ve teçhizatın en kalitelisini kullanan firmamız sizlere yıllardır en kaliteli bayrakları üretiyor. Birçok boyut ve özellikteki bayrağı sizler için üreten firmamız ile her zaman en kaliteli çözümlere ulaşabilirsiniz.

Sizde zaman kaybetmeden firmanızın bayrağını bir an önce yaptırarak bir adım öne çıkabilirsiniz. Kaliteli hizmet garantisi ve daima yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız sizlere istediğiniz ürünü en kısa sürede imal ederek en doğru sonuca ulaşmanızı sağlar. Profesyonel çalışma ekibi ile her zaman sizleri bir adım öne çıkartan firmamız ile sizde kaliteli ve güvenli hizmetten faydalanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca her ülkenin bayrağının farklı boyutlarda satışını yapan firmamız sizlere aradığınız bayrağı kısa sürede temin etmeniz konusunda oldukça yardımcı olur. Her zaman en doğru ve kaliteli sonuçları sizlere sunan firmamız günden güne sizlerle büyüyüp gelişmektedir. Her zaman en iyiyi hedefleyen firmamız bunu verdiği en iyi hizmetle sağlamaktadır. Böylece siz değerli müşterilerimizi memnun ederken, bizlerde bu mutluluğu paylaşmaktayız.

Firmamız bünyesinde isteğiniz doğrultusunda imalatını yaptığımız bayrak satış ürünlerinin; toptan ve parakende bayrak satışını gerçekleştirmekteyiz.

Çok amaçlı olarak kullanılan Türk Bayrağı vatanımızı simgeleyen ulu bir semboldür.
Firmamız tarafından bayrak kanuna uygun ölçü ve şekillerde üretilen Türk Bayrağı'nın firmamız tarafından toptan ve parakende türk bayrağı satışı yapılmaktadır.
Bayrakçı; her ebatta kumaş üzerinde kamu kurum ve kuruluşlara ve özel şirketlere şahıslara; şirket bayrakları, masa bayrakları, makam bayrakları, kırlangıç bayraklar, flama, ülke bayrakları... takım bayrakları, seçim ve parti bayraklarını kendi bünyesinde üreten firmalara bayrakçı denir.

Bayrakçılık, son yıllarda artan talebe karşılık; sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Firmamız bayrakçılıkta artan bu talep doğrultusunda; hammadde den üretimine kadar bir çok alanda modern bir tesis ile müşterilerimize, en kaliteli ve kısa sürede hizmet etmeyi bir ilke haline getirmiştir.
Yılların getirisi olan tecrübemiz ve kaliteli işçilik ile bayrak üretimi konusunda deneyimli ekibimiz ile Esen Bayrak olarak Türkiye'nin her bölgesine üretim yapmaktayız.

Çağımız koşullarını en iyi kullanan bayrak firması olan Esen Bayrak, bayrak sektörde ki en hızlı bayrak üretimini yapan firma konumundadır.
Ekonomik fiyatlarımız her zaman sizin ve bizim için artı olmuştur.
Copyright © 1982-2012 Esen Bayrak Reklam Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti. Her Hakkı Saklıdır.Web Tasarım: 3.Göz