Bayrak

Bayrakçı

Bayrakçılar

HABERLER
 • Bayrak

  Bayrak, bir ülkeyi, bir kurumu, bir örgütü veya bir topluluğu simgeleyen genelde kumaştan yapılan ve direğe asılan bir nesnedir. Bayraklar ilk yıllarda sadece sinyalleşmek için kullanılmıştır.

 • Bayrakçı

  Bayrakçı; her ebatta kumaş üzerinde kamu kurum ve kuruluşlara ve özel şirketlere şahıslara; şirket bayrakları, masa bayrakları, makam bayrakları, kırlangıç bayraklar, flama, ülke bayrakları...

 • Bayrak Satışı

  Firmamız bünyesinde isteğiniz doğrultusunda imalatını yaptığımız bayrak satış ürünlerinin; toptan ve parakende bayrak satışını gerçekleştirmekteyiz.

 • Bayrak Üretimi

  Yılların getirisi olan tecrübemiz ve kaliteli işçilik ile bayrak üretimi konusunda deneyimli ekibimiz ile Esen Bayrak olarak Türkiye'nin her bölgesine üretim yapmaktayız.

BAZI REFERANSLAR

Esen Bayrak Hakkında?

1- Kaç çeşit Rozet vardır?
Bizde 4 çeşit Rozet vardır: 1-Pres Rozet 2-Zamak Döküm Rozet 3-Pirinç Rozet 4-Asit İndirme Rozet.

2- Mineli Rozet ne demektir?
Rozet üzerine işlenen renkli boyalara "mine" denir. Görüntü olarak, boya gibidir ancak 250 C fırına girdikten sonra çok parlak ve sert olur.

3- Kaç çeşit Rozet kaplaması vardır?
Rozet kaplamaları, altın kaplama, sarı kaplama, nikel kaplama, gümüş kaplama, bakır kaplama, oksit eskitme, oksit sarı, oksit gümüş gibi kaplamalar çok kullanılır.

4- Plaket çeşitlerini belirtiniz?
Ahşap plaket, sarı plaket, kristal plaket, gümüş plaket, döküm plaket, süblüme plaket, kaideli plaket, cam plaket.

5- Plaket fiyatları ne kadardır?
Plaket fiyatları, ürün özelliğine, kalitesine, ebatına, kullanılan malzeme kalitesine göre 20 TL ile 250 TL arası değişir.

6- Kaliteli Rozet nasıl anlaşılır?
Kaliteli Rozet, içinde kullanılan metal bakır olmalıdır. Presten baskılı olmalıdır. Kullanılan renkli mine, minumum 250C görmelidir. 1. sınıf mine kullanmak gerekir. Metal kaplamaları, hakiki altın veya gümüş olmalıdır. En az 10 yıl kararmamalıdır.

7- Damla Rozet nedir?
Damla Rozet, dijital baskılı stikır etiketlerinin üzerine şeffaf sıvı silikon dökülür birgün kuruma süresi vardır. Metal zamak üzerine yapıştırılması sonucu ortaya çıkan ürüne denir.

8- Kaliteli Plaket nasıl anlaşılır?
Önce kullanılan ahşap kısmına bakılır, en az 18 milim olmalıdır. Ahşap üzeri kaplamalı olmalıdır. Baskılar çok canlı ve kullanılan metal Avrupa malzeme olmalıdır.

9- En çok kullanılan Rozet hangi çeşittir?
En çok kullanılan mineli rozettir.

10- Buton Rozet nerelerde kullanılır?
Özel tanıtımlarda, açılışlarda, ögrencilerin çantalarına, konserlerde, hediyelik

11- Madalyaların büyüklüğü ne olmalıdır?
Madalyalar, genellikle göbey yazı ve logolar 5cm dış çerçevesiyle beraber 8-10 cm gelir.


Firmamız bünyesinde isteğiniz doğrultusunda imalatını yaptığımız bayrak satış ürünlerinin; toptan ve parakende bayrak satışını gerçekleştirmekteyiz.

Çok amaçlı olarak kullanılan Türk Bayrağı vatanımızı simgeleyen ulu bir semboldür.
Firmamız tarafından bayrak kanuna uygun ölçü ve şekillerde üretilen Türk Bayrağı'nın firmamız tarafından toptan ve parakende türk bayrağı satışı yapılmaktadır.
Bayrakçı; her ebatta kumaş üzerinde kamu kurum ve kuruluşlara ve özel şirketlere şahıslara; şirket bayrakları, masa bayrakları, makam bayrakları, kırlangıç bayraklar, flama, ülke bayrakları... takım bayrakları, seçim ve parti bayraklarını kendi bünyesinde üreten firmalara bayrakçı denir.

Bayrakçılık, son yıllarda artan talebe karşılık; sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Firmamız bayrakçılıkta artan bu talep doğrultusunda; hammadde den üretimine kadar bir çok alanda modern bir tesis ile müşterilerimize, en kaliteli ve kısa sürede hizmet etmeyi bir ilke haline getirmiştir.
Yılların getirisi olan tecrübemiz ve kaliteli işçilik ile bayrak üretimi konusunda deneyimli ekibimiz ile Esen Bayrak olarak Türkiye'nin her bölgesine üretim yapmaktayız.

Çağımız koşullarını en iyi kullanan bayrak firması olan Esen Bayrak, bayrak sektörde ki en hızlı bayrak üretimini yapan firma konumundadır.
Ekonomik fiyatlarımız her zaman sizin ve bizim için artı olmuştur.
Copyright © 1982-2012 Esen Bayrak Reklam Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti. Her Hakkı Saklıdır.Web Tasarım ve SEO: 3.Göz