Bayrak

Bayrakçı

Bayrakçılar

HABERLER
  • Bayrak bir ülkenin bağımsızlığının simgeleyicisidir. Bayraklar bir ülkenin bağımsızlığını ve özgürlüğünü simgelerken, üzerindeki ifadelerde de kocaman bir tarihi barındırır....

  • Bayrak, bir ülkenin ya da kurumun ifadesini, amblemini, rengini ve şeklini taşıyan kumaş, kâğıt vb. cisimlerle oluşturulan genellikle bir direk ya da sopa üzerine dikili nesnelerin genel adıdır...

  • Firmamız bünyesinde isteğiniz doğrultusunda imalatını yaptığımız bayrak satış ürünlerinin; toptan ve parakende bayrak satışını gerçekleştirmekteyiz.

  • Yılların getirisi olan tecrübemiz ve kaliteli işçilik ile bayrak üretimi konusunda deneyimli ekibimiz ile Esen Bayrak olarak Türkiye'nin her bölgesine üretim yapmaktayız.

BAZI REFERANSLAR

Esen Bayrak Hakkında?

1980 Yilinda Bayrak pazarlamasi ile ise baslayan Esen Bayrak, Bayrak-Flama alaninda arastirma ve gelistirme yaparak sektörde daima kalite ve yeniligin öncülügünü yapmistir.1983 Yilinda imalata baslayarak kendi ürettigi mamülü kendisi pazarlamistir. Bayrakçiligi kalite açisindan Avrupa standartlarina getirmistir.

Esen Bayrak, Türkiye çapinda özel sirketlere , belediyelere, kamu kuruluslarina, spor kulüplerine, derneklere hizmet vermektedir.Ayrica Avrupa ve Dogu ülkelerine de ihracat yapmaktadir.

1980 yilina kadar ülkemizde özel sektör payi yok denilecek kadar azdi. Bu yüzden özel Bayrak imalati sinirli yapilirdi.Daha çok kamuya ait sirketler Bayrak yapardi. 1980 yilindan sonra özel sektörün gelismesiyle sirket logulu flama ve bayrak talebi hizla artmistir.

Firma ve sirketler, bayragin ne kadar prestij kazandirdiginin farkina vardiklari için bayrak siparislerinde öncelikle kaliteye önem vermektedirler. Esen Bayrak, 37 yildir kalitesinde taviz vermeden müsterilerine hizmet vermeye devam ediyor.


Firmamız bünyesinde isteğiniz doğrultusunda imalatını yaptığımız bayrak satış ürünlerinin; toptan ve parakende bayrak satışını gerçekleştirmekteyiz.

Çok amaçlı olarak kullanılan Türk Bayrağı vatanımızı simgeleyen ulu bir semboldür.
Firmamız tarafından bayrak kanuna uygun ölçü ve şekillerde üretilen Türk Bayrağı'nın firmamız tarafından toptan ve parakende türk bayrağı satışı yapılmaktadır.
Bayrakçı; her ebatta kumaş üzerinde kamu kurum ve kuruluşlara ve özel şirketlere şahıslara; şirket bayrakları, masa bayrakları, makam bayrakları, kırlangıç bayraklar, flama, ülke bayrakları... takım bayrakları, seçim ve parti bayraklarını kendi bünyesinde üreten firmalara bayrakçı denir.

Bayrakçılık, son yıllarda artan talebe karşılık; sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Firmamız bayrakçılıkta artan bu talep doğrultusunda; hammadde den üretimine kadar bir çok alanda modern bir tesis ile müşterilerimize, en kaliteli ve kısa sürede hizmet etmeyi bir ilke haline getirmiştir.
Yılların getirisi olan tecrübemiz ve kaliteli işçilik ile bayrak üretimi konusunda deneyimli ekibimiz ile Esen Bayrak olarak Türkiye'nin her bölgesine üretim yapmaktayız.

Çağımız koşullarını en iyi kullanan bayrak firması olan Esen Bayrak, bayrak sektörde ki en hızlı bayrak üretimini yapan firma konumundadır.
Ekonomik fiyatlarımız her zaman sizin ve bizim için artı olmuştur.
Copyright © 1982-2012 Esen Bayrak Reklam Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti. Her Hakkı Saklıdır.Web Tasarım: 3.Göz